Product was successfully added to your shopping cart.
DA / EN /

Din indkøbskurv er tom.

GRATIS FRAGT I HELE EU - GRATIS RETURNERING & OMBYTNING I DANMARK

SHOWROOMS

DANMARK

Bitte Kai Rand

Skudehavnsvej 34
2150 NORDHAVN
Annette Tønning Dybdahl

TEL.: +45 39 29 88 44 (KONTOR)
EMAIL: info@bittekairand.dk

NORGE

Monza Invest
Marianne Huysman
Ingrid Sehm

Bygdøy Allé 8
0262 Oslo
Marianne Huysman
Ingrid Sehm

MOBIL: +47 91845500 (Ingrid)
MOBIL: +47 97759017 (Marianne)
EMAIL: ingrid@ingridsehm.com
EMAIL: marianne@huysman.no

SVERIGE

Bitte Kai Rand

Augustendalsvägen 7, Box 28
131 52 Nacka Strand
Vicky Hanson

MOBIL: +46 (0)705 46 66 77
EMAIL: vicky@bittekairand.com

FINLAND

Tn Goodies Ltd OY / TN Items

Hameentie 153 C
00560 Helsinki
Taru Niskasaari

TEL: +358 (0)9640738
MOBIL +358 (0)40 503 6920
EMAIL: taru.niskasaari@tnitems.fi

ENGLAND

Davina Davidoff Kristensen
Brand Manager UK

Unit 106
Canalot Studios
222 Kensal Road
LONDON W10 5BN

TEL: +44 (0)7879 651125
EMAIL: Davina@bittekairand.com

IRLAND /
NORD IRLAND

Eurocollection Fashion Agents 

Unit 9 Fashion City
Ballymount
Dublin 24
Kerrie O´Sullivan

TEL: +353 01 4295755
EMAIL: eurocollections02@eircom.net

HOLLAND

SMLXL Agenturen B.V.

Koningin Wilhelminaplein 8 / 1.03
1062 HK Amsterdam
Richard Brummer

TEL: +31 6 50580372
MOBIL +31 20 33452331
EMAIL: info@smlxlagenturen.nl

TYSKLAND / NORD

Modeagentur Katrin Heissner

Fashion House 2 / 2 M 201
Danziger Strasse 111
D-40468 Düsseldorf
Katrin Heissner

TEL: +49 211 40584707
MOBIL +49 (171) 8372592
EMAIL: info@katrin-heissner.de

POLEN

Domino Fashion

Warszawska 169/2
"Fashion Group"
61-047 Poznan
Dominik Oczkowski

TEL: +48 0608 0399 0050
EMAIL: domino.fashiongroup@gmail.com

USA

Bridge Showroom LLC

530 7TH AVE., FLOOR M1
NEW YORK, NY 10018
TANYA GABRIELYAN
KEN NACHBAR

TEL.: +1 646 801 8820
EMAIL: designers@bridgeshowroom.com

RUSLAND

NEWS FASHION

ZUBOWSKIY PROEZD 2
BUILD. 1
119021 MOSCOW
NATALIA BONDARENKO

TEL.: +7 (916) 688 58 70
EMAIL: E-MAIL_NB@NEWS-FASHION.RU